W dniu 4 czerwca 2018 r. w ramach godziny z wychowawcą uczniowie klasy I TI mieli okazję spotkać się z absolwentem Technikum Informatycznego naszej szkoły z 2011 r. p. Pawłem Barszczem.
Ogromnym wsparciem i motywacją dla uczącej się młodzieży oraz odnalezienia celowości nauki i potwierdzenia właściwego wyboru szkoły jest doświadczenie tych, którzy ją ukończyli.
Podczas rozmowy z uczniami wspominał czasy szkolne, nauczycieli, swoją aktywność w szkole oraz prowadzenie strony internetowej naszej szkoły.
Opowiedział również o swojej drodze edukacyjnej po maturze i zdaniu egzaminów zawodowych oraz aktualnej pracy zawodowej związanej z zawodem technik informatyk i własnej firmie, która prowadzi - serwisie komputerowym.
Organizator spotkania – Beata Kuczyńska

[Beata Kuczyńska]