Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
w związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej z 24 kwietnia 2020r. o przedłużeniu ograniczeń w działalności placówek oświatowych
informuję, że w naszej szkole zajęcia z uczniami będą odbywały się na dotychczasowych zasadach do 24 maja 2020r.

Drodzy Maturzyści, 24 kwietnia zakończyliście rok szkolny. Mam nadzieję, że razem z Waszymi wychowawcami będę mógł pożegnać Was osobiście i wręczyć Wam świadectwa ukończenia szkoły w nieodległym czasie. Na razie jest to niemożliwe. Otrzymaliście informację o swoich wynikach klasyfikacji drogą elektroniczną. Przypominam, że jeśli komuś potrzebne jest świadectwo ukończenia szkoły teraz – niech skontaktuje się ze swoim wychowawcą. Przed Wami egzamin maturalny - rozpocznie się 8 czerwca (bez egzaminów ustnych). Na pożegnania i podziękowania za wspólnie przeżyte cztery lata przyjdzie jeszcze czas. Teraz, w imieniu całego Grona Pedagogicznego, gratuluję Wam wyników klasyfikacji i życzę dobrego wykorzystania pozostałego do matury czasu.

Wszelkie informacje będą Wam przesyłane nadal poprzez dziennik elektroniczny. Zaglądajcie tam.

Pozdrawiam serdecznie.
Tadeusz Federczyk