Bogatym nie jest ten kto posiada, ale ten kto daje
Jan Paweł II

6 grudnia w naszej szkole świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. W tym dniu na pierwszym piętrze naszej szkoły odbyła się Mikołajkowa loteria Numeriada, a za każdym losem kryła się nagroda o różnej wartości. Dodatkowo niezawodni przyjaciele Alej, właściciele łukowskich pizzerii, przywieźli pizze w ulubionych smakach młodzieży, którą również można było zakupić za symboliczną opłatą i tym samym wspomóc naszą akcję.
Pizzeria Da Grasso przygotowała również dwa vauchery podarunkowe do wylosowania w loterii. Zaangażowanie i zainteresowanie uczniów oraz pracowników szkoły przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Bardzo dziękujemy! Całkowity zysk zostanie przeznaczony na świąteczne upominki dla uczniów naszej szkoły, będących w trudnej sytuacji materialnej. Całe wydarzenie było oprawione świąteczną wiązanką przebojów przygotowaną przez Olę Saczuk i Szymona Bajera z technikum informatycznego. Piękną dekorację wykonali uczniowie realizujący projekt unijny.

Serdecznie dziękujemy Naszym Sponsorom : Rodzicom uczniów, właścicielom DH Gust, właścicielowi firmy Materiały budowlane Staszko w Anoninie, właścicielowi sklepu spożywczego U Doroty w Staninie, pizzeriom: Da Grasso, Halo Pizza, Giuseppe, Napoli, Pod Strzechą, Wenecja, nauczycielom oraz pracownikom szkoły.

Organizatorzy: Bożena Balak, Przemysław Bochman, Elwira Borkowska, Małgorzata Drozd, Bożena Gryglicka, Liliana Kołodyńska, Beata Kuczyńska, Wioletta Ponikowska, Grzegorz Paskudzki, Aleksandra Szczygieł, Bogumiła Szaszko-Borkowska, Mariusz Toporowicz.

[Bogumiła Szaszko-Borkowska, Liliana Kołodyńska]