Z okazji 100 lecia jubileuszu Szkoły Podstawowej nr 3 w imieniu Dyrekcji i Grona Pedagogicznego Zespołu Szkół Nr 1 składamy całej społeczności szkolnej ,, Trójki” wyrazy satysfakcji z codziennej pracy i wytrwałości w realizowaniu zamierzeń. Niech Państwa trud pozwoli na dalsze budowanie chlubnej historii Szkoły, a kolejne roczniki uczniów będą się szczyciły przynależnością do wspólnoty Szkoły Podstawowej nr 3 im. Józefa Piłsudskiego.

19 marca 2019 roku – w dzień imienin swojego patrona, Józefa Piłsudskiego, Szkoła Podstawowa nr 3 w Łukowie będzie świętować 100-lecie istnienia.
Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. H. Sienkiewicza – absolwenci Trójki - odpowiedzieli na apel Organizatorów Jubileuszu i pod opieką p. Liliany Kołodyńskiej i p. Beaty Kuczyńskiej nagrali film z życzeniami dla swojej szkoły. W nagraniu wzięli udział uczniowie z klas 1- 4.

Stroną techniczną nagrania zajął się pan Tomasz Goławski, absolwent naszej szkoły i absolwent Trójki.
Nasze życzenia zostaną przez organizatorów wyemitowane w dniu uroczystości, wszystkim zaproszonym gościom i społeczności szkolnej.
Zapraszamy do obejrzenia filmu: https://www.youtube.com/watch?v=Y_VICtEkK

Panu Tomaszowi Goławskiemu serdecznie dziękujemy za współpracę.

[Liliana Kołodyńska, Beata Kuczyńska]